Bize Ulaşın 0533 484 77 06 info@degirmencioglunakliyat.com.tr

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Geçmişten günümüze insanoğlu barınma ihtiyacı duymuştur. bu ihtiyaç gün geçtikçe çok daha farklı ihtiyaçları beraberinde getirmiş olmakla kalmayıp aynı zamanda da kendini geliştirmiştir. Bu sebeple de taşımacılık gibi diğer hizmetler ortaya çıkmış ve de rekabet oluşmuştur. Bu sebeple de ortaya kurumsal çözümler ve kaliteli hizmet anlayışı çıkmıştır. Evden eve nakliyat oldukça ciddi bir çalışma gerektirmektedir.

Çünkü taşınacak eşyaların güvenliği sağlanmalıdır. Aksi takdirde ortaya istenmeyen kötü sonuçlu olaylar gelebilmektedir. Dünya çapında yapılan bir araştırmaya göre pek çok insan taşınmadan önce bazı eşyalarını gözden çıkarmakla kalmayıp aynı zamanda da taşınmamak için ciddi uğraşlar sarf etmektedir. Bu durumun sebebi olarak ise geçmişte yaşanan tatsız olaylar gösterilmektedir. Bazı firmalar kurumsal hizmetler veremediği için müşteri memnuiyetini sağlayamamaktadır. Ancak Rıfat oğlu nakliyat olarak çalışma prensiplerimizi müşteri memnuiyetini esas alarak şekillendirdiğimiz için kişileri mağdur bırakmamakta olup aynı zamanda eşyalarını güvenle ulaşacağı yerlere taşımaktayız. Bir nakliyat firması ile anlaşmadan önce dikkat edilmesi gereken bazı önemli hususlar bulunmaktadır.

Şimdi bunlardan sizlerin mağdur edilmemesi için biraz bahsedelim. Dikkat etmeniz gereken en önemli madde çalışacağınız firmanın fiziksel ve teknik yapısı değildir. Dikkat edilmesi gereken ilk madde çalışanların karakteristik özellikleridir. Çünkü bazı firmalar nakliyat işlemlerinde çalışan personelleri nitelik gözetmeksizin iş kadrosuna dahil etmektedir. Bu sebeple de ortaya istenmeyen türden kötü sonuçlanabilen olaylar çıkabilmektedir. Dikkat etmeniz gereken diğer bir madde ise araçların fenni muayeneleri olup olmadıkları ve araç şoförlerinin gerekli evrak belge ve ehliyete sahip olup olmadıklarıdır. Bazı firmalar maliyeti düşürmek adına şoför tutmamakta olmakla kalmayıp eşyaları ev sahiplerinin izinlerini rızalarını beklemeden taşımaktadır. Ancak firmamız tüm çalışmalarını sizin arzularınız dahilinde gerçekleştirmektedir. Sahip olduğu personel kadrosu işe alınmadan önce kişilik testlerine tabii tutulmaktadır. Bu sebeple eşyalarınız birden bire kaybolmaz ya da zarar görmez.

Firmamızın sahip olduğu araçlar tamamen resmiyete uygun biçimde taşımacılık alanında yer almakta olmakla kalmayıp taşınacak eşya türüne bağlı olarak şekillendirilebilmektedir. Araç şoförlerimiz alanında tecrübe sahibi olabilmiş nitelikli elemanlar olmaktadır. Bu sebeple de taşınacak eşya her ne olursa olsun güvenle yeni evine kavuşturulmaktadır. Evden eve nakliyat konusunda pek çok farklı bölgede hizmet vermektedir. Taşınacak eşyaların güvenliğini sağlamak adına araçlarımızda bulunan eşya koruma sistemleri sayesinde kırılabilecek türden eşyalar güven içinde yeni konuta taşınabilmesi için araçların en güvenli bölgelerinde taşınmaktadır. Bu sebeple de diğer firmalara nazaran Rıfat oğlu nakliyat kendini bir adım daha ileriye taşımış bulunmaktadır. Kurumsal hizmetler ve çözümleri sizler için sağlayabilmiş olan bir nakliyat firması arıyorsanız mutlaka uğramanız gereken ofislerden biri de Rıfatoğlu nakliyat iletişim ofisleri olmaktadır. Firmamız bütün çalışmalarını alanında uzman personel kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

Antika ve benzeri tarihi değere sahip olan nadir eşyaların arasında yer alan ürünleri de başına bir zarar getirmeden taşınacak bölgeye ulaştırmaktadır. Bu sebeple de firmamız sadece evden eve nakliyatla sınırlı kalmamış kendini sürekli olarak ilerletmiş bulunmaktadır. Evden eve nakliyat dendiğinde pek çok kişinin aklına eski araçlarla gelişi güzel taşıma yöntemlerinin kullanıldığı gelmektedir. Ancak firmamızın taşımacılık alanında yaptığı çalışmalar sayesinde bu tür eski yöntemler raftan kaldırılıp yerine yenilikçi anlayışlarla yapılan işlemleri getirmiştir. Bu sebeple de firmamız tercih edilen bir marka olma yolunda önemli adımları atmış bulunmaktadır. Rıfatoğlu taşımacılık olarak sadece evden eve nakliyatla sınırlı kalmadığımızı az önce de bildirmiştik. Peki diğerleri neler olmaktadır. Şimdi bunları sizler için biraz açalım. Kıymetli eşyalar banka kasaları gibi yüksek derece dikkat gerektiren taşımacılık faaliyetlerini de gerçekleştirmektedir. Herhangi bir nakliyat ofisine gitmeden önce ofisin resmiyetle tam anlamı ile bütünleşmiş olduğundan emin olunuz. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bu sebeple az önce anlattıklarımızı lütfen bir tavsiye olarak kabul ediniz. Firmamızın sizlere sunmuş olduğu pek çok avantaj bulunmaktadır. Bu avantajlardan bahsetmemiz gerekir ise kendini ön plana çıkaran evden eve nakliyat fiyatları olmaktadır. Diğer bir avantajı ise eşyalarınızın zarar görmemesini garanti edebilen parmakla sayılan firmalar arasında kendine sağlam bir koltuk edinmiş olmasıdır. Sizde bir nakliyat ofisine gitmeyi düşünüyorsanız Rıfatoğlu nakliyat ofislerinden her hangi birine uğramanızı önemle rica ederiz.